Ambalajın lüks sunumu Karton Çanta


Benzersiz bir paketlemeGöz alıcı özel tasarımlar kullanarak hazırlanan karton çanta çeşitleri muhtelif karton, parlak baskılar, lak uygulamaları, ve varak yaldız, kabartma veya çökertme kullanımını uygun hale getiriyor. El yapımı olması ve tasarımların farklılaştırılması markanızın imajını çok yüksek seviyelere çıkarıyor. Kağıt Poşet Fabrikası olarak biz sözünü verdiğimiz gibi firmanızı her zaman en yüksek seviyelere çıkartacağız. Sürekli kullanabileceğiniz karton poşet çeşitlerinin yanında yıl içindeki özel günler için üretilen sizin markanıza özel ambalajları da düşünebilirsiniz. Siz düşünün biz farkımız ile ortaya çıkaralım


Mağazanızın düzenlediği anneler günü, sevgililer günü, babalar günü gibi kampanyalarda kullanılacak olan mükemmeliyetçi anlayışımız ile tasarlanmış karton poşet modelini, kendiniz belirleyebilirsiniz. Onlarca renk seçeneği olan, çeşit çeşit form ve kaliteye sahip karton çanta, üzerine kendi istediğiniz hedef kitlenize yakınlaştıracak slogan veya desenleri bastırtabileceğiniz özgün tasarımlı karton çanta fikirlerinizi bizimle paylaşarak bizim farkımız ile ürettirebilirsiniz. Bir anlayış yaratıp ürünlerinizin farklı boyları ve ağırlıklarına göre farklı karton çantaları bizlerden talep edebilirsiniz.

Kağıt ya da karton çanta çeşitlerinin yararı, tamamen ürününüz ve ihtiyacınız ile görsel bir uyum içerisinde görünümü markanızın ihtiyaçlarına cevap verecek bir şekilde elde edebilecek olmanızdır. Logo, tasarım, kampanya ya da slogan materyalleri ile zenginleşen karton çanta ürünlerini, istekleriniz doğrultusunda kişiselleştirebilir, yeni bakış açıları katabilir marka mottosu ile uyumlu hale getirebilirsiniz.

Karton çantanın markaya sunduğu görsel hizmetin yararlarını düşünün


Karton çantaKağıt Poşet Fabrikası olarak markanızın taleplerine yanıt verecek yüksek standartlı çözümlerimiz ile farklı karton çanta, kağıt poşet, karton kutu, kargo kutuları, etiketler, paketleme kağıtları, Pelur kağıtlar ve diğer ürünleri üretirken düşük fiyatlarla beraber markanız için en doğru ve yaratıcı tasarımları da bir arada sunuyoruz. Markanızın farkını gözler önüne seren ve marka iletişiminizi güçlendiren farklı ve özgün ambalajları geniş bir ebat seçeneği ile sunuyoruz, aynı zamanda marka diliniz ile uyumlu standartlarınızı ve profilinizin çıtasını yükseltecek grafik tasarım desteğine de ücretsiz ve en titiz bir şekilde sağlıyoruz. Kağıt Poşet Fabrikası olarak markanızın taleplerine yanıt verecek yüksek standartlı çözümlerimiz ile farklı karton çanta, kağıt poşet, karton kutu, kargo kutuları, etiketler, paketleme kağıtları, Pelur kağıtlar ve diğer ürünleri üretirken düşük fiyatlarla beraber markanız için en doğru ve yaratıcı tasarımları da bir arada sunuyoruz. Markanızın farkını gözler önüne seren ve marka iletişiminizi güçlendiren farklı ve özgün ambalajları geniş bir ebat seçeneği ile sunuyoruz, aynı zamanda marka diliniz ile uyumlu standartlarınızı ve profilinizin çıtasını yükseltecek grafik tasarım desteğine de ücretsiz ve en titiz bir şekilde sağlıyoruz. Tasarımlarınızı ve poşet ihtiyacınızı belirterek, müşterileriniz ve markanızın değeri için etkin ve farklı bir görsellik elde edebilirsiniz.

Tasarımlarınızı ve poşet ihtiyacınızı belirterek, müşterileriniz ve markanızın değeri için etkin ve farklı bir görsellik elde edebilirsiniz.


Karton çantaya Usta işi bir dokunuş.


 

Karton poşet fiyatları hakkında

Karton poşet fiyatları ne kadar? Karton poşet hakkında bilgiler. Karton poşet imalatı. Karton poşet nedir sorusuna yanıtla Kağıt Poşet Fabrikasında . Karton çanta fiyatlarını aşağıda bulunan tablodan inceleyebilirsiniz.

Karton poşet fiyatları için bizi arayın.

 
 
 
 

Karton poşet nasıl ölçülür?i?

Kağıt ve karton çantalarınızı aşağıdaki resimde olduğu gibi ölçebilirsiniz.

 

Karton poşet kalitesi.


Kendine has özellikleri ile ön plana çıkmak isteyen tüm markaların çoğunlukla istekleri dokunduğunuz andan itibaren özel hissettiren ve kendine özgü tasarımları olan karton çanta oluyor. Karton çanta kendine has kağıt koleksiyonu içinden seçilen kağıtlar sayesinde markaları kimsenin unutamayacağı bir deneyim olarak kafalara yerleştiriyor. Karton çanta lüks, göz alıcı ve bol alternatifli sap skalası ile deriden kumaşa kadar bir çok seçeneği bir arada barındırıyor. Varak yaldızın özgün kullanımıyla markanızın duyulmasına hatırlanmasına mücevher gibi elden ele gezerken marka imajına çok önemli bir katkıda bulunuyor. Karton çanta az adetli ve farklı efektler kullanılması parlak baskılarla istenilen mesajı en kısa yoldan ileten ve eşsiz bir deneyim sunan canlı kanlı fısıltı gazetesine dönüşüyor. Kağıt Poşet Fabrikası, karton çantalarda bol seçenekli tasarımları ve azımsanmayacak üretim tecrübesi ile istenilen adetlerde ürünleri Dünya'nın her bölgesine ihraç ettiği gibi yerli piyasaya da en titiz hali ile hizmet vermektedir.


Kağıt Poşet Fabrikası, karton çanta üretiminde bir değerdir.


CMYK ofset baskılı karton çanta

Bu baskı yöntemiyle renkli fotoğraflar ve sınırsız renk kullanarak CMYK formatında karton çantalarınızı basımını yapabilirsiniz ve mesajlarınızı parlak keskinlikte basarak ilgili mecralara ulaştırabilirisiniz.

Üç renk baskı

Üç renk kullanılarak ofset baskı tekniğiyle basılan karton çanta örneği. Renkleri kesiştirerek farklı renk tonları elde etmeniz mümkün olacak.

İki renk baskı

İki farklı renk kombinasyonuyla basılan karton çanta. İki ren kullanıldığı için daha az renk kombinasyonu elde edilir.

Tek renk baskı

Bir ana renk kullanılarak üretilen karton çanta. Renkeleri Pantone kodlarıyla seçip tram kullanarak aynı rengin farklı tonlarını elde etmeniz mümkün olacaktır.

Varak yaldız uygulaması

Varak yaldız uygulamaları karton çantalarda Altın, gümüş, bakır, bronz ve bir çok farklı renkte uygunabilir.

Lokal lak uygulaması

Lokal lak uygulaması müşterilerin sevdiği bir tasarım efektidir. Karton çantalarda bu uygulamayı sık sık kullanıyoruz.
× WhatsApp için tıkla! Available from 09:00 to 18:00